ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - Шкільне лісництво як стартовий майданчик для проведення різних форм природоохоронної роботи серед учнівської молоді

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

Шкільне лісництво як стартовий майданчик для проведення різних форм природоохоронної роботи серед учнівської молодіОстанні  новини

 23 березня 2018 року на базі ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» було проведено засідання обласного методичного об’єднання керівників гуртків шкільних лісництв Київської області.
Зазначений захід відбувся за підтримки Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, Київського обласного та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства, Комунального закладу Київської обласної ради «Центр  творчості дітей  та юнацтва Київщини», ННІ Лісового та садово-паркового господарства.
Під час оглядової екскурсії учасники засідання мали змогу ознайомитись з роботою лабораторії біотехнології рослин, лісовою пожежною станцією та Боярським лісопереробним комплексом.


Безпосередньо засідання пройшло у Дзвінківському навчально-науковому виробничому центрі. З вітальним словом виступили заступник директора ННІ лісового і садово-паркового господарства Свинчук Віктор Адамович та начальник наукової частини ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» Мельник Олександр Миколайович.
Під час проведення засідання з керівниками гуртків шкільних лісництв  директор КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» Нестерук Тамара Василівна зауважила, що виховання бережливого ставлення до стану лісів, збереження і збагачення ресурсів живої і неживої природи стало в наші дні одним з найважливіших аспектів екологічного виховання учнівської та студентської молоді. У справі збереження і охорони природних багатств найважливішим завданням є екологічне і трудове навчання молоді, а також її патріотичне та моральне виховання. Учнівські лісництва – це потужна сила у формуванні справжніх природолюбів, дбайливих господарів лісу.
З доповідями також виступили: керівник Дорогинського учнівського лісництва Фастівського району Стукал Ніна Іванівна, Пилиповицького учнівського лісництва Бородянського району − Підлісна Надія Анатоліївна, Розкішанського учнівського лісництва Ставищенського району − Руднєва Оксана Василівна.


26 березня 2018, 10:21

Читайте також:

На засіданні науково-технічної ради обговорили готовність Боярської лісової дослідної станції до роботи в пожежонебезпечний період 2018 року

Розширене засідання робочої групи з розробки національних стандартів лісової сертифікації для України


 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах

FSC® (FSC-C105803)
Всі права захищені © 2013-2018
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS