ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - У Боярській лісовій дослідній станції з’явиться сучасний зразковий деревообробний підрозділ

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

У Боярській лісовій дослідній станції з’явиться сучасний зразковий деревообробний підрозділОстанні  новини

 За ініціативи Української асоціації деревообробного обладнання та Боярської лісової дослідної станції відбулась робоча зустріч, присвячена розвитку напряму глибокої переробки деревини на базі університету.
 
 
     У ході зустрічі ректор університету Станіслав Ніколаєнко, президент УАДО Ігор Мельник та його колега – технічний директор (і за сумісництвом власник компанії «MWM-KIEV») Юрій Шепелев, директори ННІ лісового та садово-паркового господарства Петро Лакида і Боярської ЛДС Анатолій Карпук розглянули проблеми, які стосуються лісової та деревообробної галузі України. Основний акцент зроблено на нестачі кваліфікованих кадрів саме деревообробного напряму та необхідності посилення практичної складової підготовки студентів спеціальності «Деревообробні та меблеві технології».
 
 
     Домовлено підписати угоду про комплексне співробітництво між асоціацією та університетом. Основним тут має стати створення на базі Боярської ЛДС зразкового деревообробного підрозділу з використанням сучасних наукових та промислових розробок.
     Ігор Мельник запевнив: УАДО готова і надалі активно підтримувати студентську молодь НУБіП. Приємна новина: започаткована минулого року стипендія від асоціації кращому студенту спеціальності «Деревообробні та меблеві технології» буде виділена і цього року – при чому вдвічі більша.
 
 
     Ректор Станіслав Ніколаєнко зі свого боку запевнив представників асоціації, що університет всіляко сприятиме розвитку співробітництва та забезпечуватиме належну підготовку фахівців для деревообробного виробництва в Україні.
 
Андрій Спірочкін,
доцент кафедри технологій та дизайну виробів з деревини
 
16 березня 2018, 23:03

Читайте також:

Розширене засідання робочої групи з розробки національних стандартів лісової сертифікації для України

Обмін досвідом лісівників ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» з Сарненськими колегами


 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах

FSC® (FSC-C105803)
Всі права захищені © 2013-2018
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS