ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - Співбесіда ректорату з керівництвом ВП НУБіП України «Боярська ЛДС»

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

Співбесіда ректорату з керівництвом ВП НУБіП України «Боярська ЛДС»Останні  новини

 Директор Анатолій Карпук говорив про оптимізацію структури управління і виробництва. Всі планові показники виконані у визначені терміни. Податки повністю сплачені як до державного, так і до місцевих бюджетів. Виконувався і значний обсяг науково-дослідних робіт – як фундаментальних, так і прикладних досліджень. Значна увага приділяється навчальним і виробничим практикам студентів.
 
У планових завданнях Боярської ЛДС на 2018 рік – реформування організаційно-адміністративної структури, закінчення робіт з базового лісовпорядкування та затвердження проекту організації і розвитку лісового господарства по цьому підрозділу, завершення реконструкції системи вентиляції, кондиціювання і автоматизації науково-дослідної лабораторії селекції та біотехнології рослин, капремонт будівлі лісопильного цеху і придбання необхідного обладнання тощо. Директор ННІ лісового і садово-паркового господарства Петро Лакида коротко зазначив: темпи її розвитку за останні роки радують.
 
Відзначаючи великий обсяг зробленого, ректор університету Станіслав Ніколаєнко звернув увагу на необхідність розробки рекомендацій від наших вчених для вирішення проблем галузі. Зокрема, для боротьби з шкідниками (які сьогодні складають неабияку загрозу для лісу), аби показати лісівникам країни, як діяти в таких критичних ситуаціях. У перспективі доцільно створити центр з досліджень хвороб і шкідників лісу. 

 

Очільник університету також поцікавився можливостями ЛДС щодо проходження навчальних і виробничих практик студентів (в т.ч. екологів, біотехнологів та інших спеціальностей), різноманітних наукових конференцій тощо. За словами Анатолія Карпука, їх готові приймати протягом всього року.
Детальніше на https://nubip.edu.ua
 
17 січня, 09:37

Читайте також:

Співробітники лабораторії біотехнології рослин провели заняття на курсах підвищення кваліфікації в «Укрцентркадриліс» для працівників державних лісогосподарських підприємств України

Стажування співробітників ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» в ДУ «Інститут харчової біотехнології та геноміки НАН України»


 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах

FSC® (FSC-C105803)
Всі права захищені © 2013-2018
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS