ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - Науковці ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» взяли участь у засіданні Науково-технічної ради при Державному агентстві лісових ресурсів України

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

Науковці ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» взяли участь у засіданні Науково-технічної ради при Державному агентстві лісових ресурсів УкраїниОстанні  новини

 

20 грудня 2017 року відбулося засідання Науково-технічної ради Державного агентства лісових ресурсів України, на якому було розглянуто та затверджено низку нормативно-правових документів, розроблених УкрНДІЛГА та НУБіП, зокрема:
1. Тимчасові рекомендації щодо проведення першочергових заходів у соснових лісах, пошкоджених короїдами
2. Нові об’єкти збереження цінного генофонду та вивчення особливостей успадкування господарчо-цінних ознак лісових порід (УкрНДІЛГА).
3. Вдосконалені методики розмноження in vitro цінних видів і гібридів лісових порід (УкрНДІЛГА).
4. Перспективні генотипи і популяції деревних порід для створення високопродуктивних та стійких лісових насаджень і біоенергетичних плантацій, у т. ч. з урахуванням змін клімату (УкрНДІЛГА).
5. ТУ «Ділянки постійні лісонасінні основних лісотвірних порід» (УкрНДІЛГА).
6. Рекомендації щодо використання ясеня гостроплодого (Fraxinus oxycarpa Willd.) для створення насаджень різного цільового призначення на півдні України (УкрНДІЛГА).
7. Нова редакція «Настанов з лісового насінництва» (УкрНДІЛГА).
8. Інструкція з проведення інвентаризації лісів (УкрНДІЛГА).
9. Рекомендації для лісопильно-деревооброблювальних підприємств України “Розрахунок норм витрат деревини різних порід на виготовлення пилопродукції залежно від виду лісопильного устаткування та вибір лісопильного устаткування (НУБіП).
 
27 грудня 2017, 00:50

Читайте також:

28 грудня 2017 року відбулося засідання технічної наради за підсумками польових лісовпорядних робіт, виконаних у ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція»

УЧАСТЬ БІОТЕХНОЛОГІВ ВП НУБіП УКРАЇНИ «БОЯРСЬКА ЛДС» В КРУГЛОМУ СТОЛІ «БІОТЕХНОЛОГІЯ:ЗВЕРШЕННЯ ТА НАДІЇ» З НІМЕЦЬКИМИ КОЛЕГАМИ


 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах

FSC® (FSC-C105803)
Всі права захищені © 2013-2018
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS