ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - З лісу до домівки: як вирощують, охороняють та реалізовують новорічні ялинки

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

З лісу до домівки: як вирощують, охороняють та реалізовують новорічні ялинкиОстанні  новини

Чудового, по справжньому зимового суботнього ранку, 23.10.2017 р, до ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» завітала чергова екскурсія. На території підприємства її зустріли головний лісничий Олександр Шевчук та адміністратор систем Олександр Мельник. Після короткої розповіді про діяльність станції відпочиваючі були поділені на дві групи.

Перша, разом із головним лісничим вирушила до Лісової пожежної станції. Олександр Васильович розповів, що для своєчасного виявлення порушень правил пожежної безпеки на території Боярської лісової дослідної станції функціонує 3 лісові пожежні станції та встановлено 4 пожежні вежі, які охоплюють всі лісові масиви підприємства.

 Друга підгрупа, разом із Олександром Мельником вирушила до наукової частини підприємства, а точніше – до лабораторії біотехнології рослин, де екскурсантів зустрічає її завідувач – Оксана Чорнобров.


 

Як зазвичай, відвідування лабораторії супроводжується досить цікавою розповіддю про її функціонування, а всі бажаючі можуть зробити своє, незабутнє фото.
 

Далі, разом із Олександром Мельником відпочиваючі вирушили до Боярського лісництва, де їх зустрів помічник старшого лісничого Андрій Ходаш. Андрій Михайлович розповів про особливості вирощування новорічних деревцят, починаючи із заготовки шишок, закінчуючи – висаджуванням на плантаціях.

Помічник старшого лісничого також зауважив, що наразі у тепличному комплексі лісового розсадника Боярського лісництва зростає близько 100 тисяч сіянців сосни звичайної. Також вирощують сіянці ялини для подальшого створення плантацій новорічних ялинок. Поряд з хвойними зростають також листяні деревні види, такі як липа дрібнолиста, яблуня лісова та ін.
26 грудня 2017, 00:27

Читайте також:

УЧАСТЬ БІОТЕХНОЛОГІВ ВП НУБіП УКРАЇНИ «БОЯРСЬКА ЛДС» В КРУГЛОМУ СТОЛІ «БІОТЕХНОЛОГІЯ:ЗВЕРШЕННЯ ТА НАДІЇ» З НІМЕЦЬКИМИ КОЛЕГАМИ

Ведення лісового господарства в умовах короїдного всихання сосни


 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах

FSC® (FSC-C105803)
Всі права захищені © 2013-2018
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS