ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - Головна

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

ГоловнаОстанні  новини

Діти − це наше майбутнє!

Уже декілька тижнів на території лісових масивів Плесецького лісництва ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» розташований дитячий наметовий табір «Острів скарбів», у якому відпочивають вихованці центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Отчий Дім». 12 липня діти з екскурсією завітали до центральної садиби Боярської лісової дослідної станції та Укрцентркадриліс.
 
«А що роблять лісники?», «Як виглядає форма лісового пожежника та лісоруба?,» «що можна, а чого не можна робити у лісі?», «як росте рослинка у баночці?», «а що це за дерево?», «а як на камерах видно пожежу, вона ж так далеко?» і т.п. У дітей завжди виникає багато питань, на які люб’язно дали відповіді працівники лісової дослідної станції!
Метою такого формату екскурсій є екологічне виховання підростаючого покоління, тобто формування у дитини відповідального ставлення до навколишнього середовища. Для зовсім маленьких дітей основна мета полягає скоріш у викликанні любові до природи, бажанні її пізнавати та гуманно використовувати її дари.
12 липня 2018, 22:55

День відкритих дверей на виробництві

З метою сприяння вирішенню кадрових потреб та формування кадрового резерву у Боярській лісовій дослідній станції, спільно з Києво-Святошинським районним центром зайнятості проведено день відкритих дверей.
12 липня 2018, 22:46

Новітні ЕКО-інноваційні технології для відновлення родючості ґрунту випробовуються у Боярській лісовій дослідній станції

6 липня 2018 року на території лісового фонду Плесецького лісництва фахівці ВП НУБіП України «Боярська ЛДС», разом із генеральним директором «MoST-Ukraine» Олександром Твердохлібом та працівником Лабораторії швидкого порятунку врожаю «AgroHelp24» Андрієм Дзендзелем заклали пробну площу з метою дослідження особливостей відновлення ґрунту з допомогою Smart Nano Green Organik Technology Martsinyshyn®.
10 липня 2018, 23:08

Аптечка домедичної допомоги – один з основних елементів охорони та гігієни праці на виробництві

Охорона праці є невід’ємною складовою забезпечення гармонійного розвитку суспільства, а збереження здоров’я та життя працівників залежить від кожного, хто бере участь у трудовій діяльності. Тому важливо пам’ятати, що дотримання законодавства у сфері охорони праці – є головною умовою збереження життя та здоров’я працівників. У житті, на жаль, трапляються ситуації в яких необхідно надати людині, що отримала травму або погано себе почуває, першу допомогу.
09 липня 2018, 19:55

У Боярській лісовій дослідній станції проводяться роботи щодо надання багатовіковому Дубу статусу природоохоронного об’єкту

За ініціативи співзасновника Всеукраїнської громадської організації «Зробимо Україну чистою» Юрія Пивоваренка, підтримки адміністрації ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» та науковців Навчально-наукового інституту лісового і садово-паркового господарства було проведене комісійне обстеження старовікового екземпляра Дуба звичайного (Quercus robur L.).

06 липня 2018, 10:22
1   ...  35 36 37 38 39 40 41 42 43   [44]  45 46 47 48 49 50 51 52 53   ...  86 

 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах

FSC® (FSC-C105803)
Всі права захищені © 2013-2020
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS