ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - Головна

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

ГоловнаОстанні  новини

Виїзне засідання Координаційної ради з питань науково-технічної діяльності НУБіП України на базі ВП НУБіП України "Боярської ЛДС"


31 жовтня 2012 року директори НДІ та учасники виїзного засідання Координаційної ради з питань науково-технічної діяльності НУБіП України відкрили для себе ВП НУБіП України "Боярську лісову дослідну станцію". Гостей зустрічав прохолодний осінній ліс та теплі посмішки директора ВП НУБіП України "Боярська лісова дослідна станція", к. екон. наук, А.І. Карпука, заступника директора з наукової роботи, к. с.-г. наук О.В. Морозюк, в.о. зав.кафедри лісового менеджменту, к. с.-г. наук, доц. П.В. Кравця, директора НДІ лісівництва та декоративного садівництва, д. с.-г. наук, проф. Н.О. Олексійченко, д. с.-г. наук, академіка лісівничої академії наук України Я.Д.Фучила.  
 
05 листопада 2012, 14:11

Відбулась перевірка стану виконання НДР в НДІ лісівництва та декоративного садівництва та ВП НУБіП України "Боярська ЛДС"


Відповідно до наказу ректора НУБіП України акад. Д.О. Мельничука від 18.05.2012 року № 477 у НДІ лісівництва і декоративного садівництва та ВП НУБіП України "Боярська лісова дослідна станція" 26 червня 2012 р. відбулася перевірка стану виконання науково-дослідних робіт, що фінансуються за рахунок Державного бюджету України, окремими міністерствами, установами, господарствами та ініціативної тематики.

Комісія (голова – директор Українського НДІ сільськогосподарської радіології, доктор біологічних наук, проф. Кашпаров В.О.) та керівники НДР відвідали дослідні об’єкти у лісових масивах Боярської ЛДС...


02 липня 2012, 13:47

Відбувся науково-практичний семінар "Ідентифікація лісів особливо цінних для збереження в ВП НУБіП України "Боярська ЛДС"


1 червня 2012 року відбувся науково-практичний семінар "Ідентифікація лісів особливо цінних для збереження в ВП НУБіП україни "Боярська ЛДС".

Науково-практичний семінар був організований та проведений ВП НУБіП України "Боярська ЛДС" спільно з ННІ лісового і садово-паркового господарства НУБіП України з метою проведення консультаційних процедур щодо виділення лісів особливо цінних для збереження та поширення досвіду такої роботи.

Учасниками семінару стали 45 осіб, з них 18 представників державних лісогосподарських підприємств з 10 областей України, 19 – освітніх і наукових закладів, а також органів місцевого самоврядування, недержавних громадських організацій, приватних підприємств.


06 червня 2012, 12:24
1   ...  27   [28]  

 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах

Всі права захищені © 2016
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS